EN DE

Testy Lepu


Maciej Włodarczyk
menager do spraw dystrybucji produktu
email: lepu@szarpol.pl
tel. +48 501 989 969

Sprzedawca :
Rafał Szarzała Centrum Produkcyjno-Handlowe ''Szarpol"
Rapackiego 3
98-200 Sieradz


Jako oficjalny dystrybutor na Polskę mamy zaszczyt zaproponować całkowitą nowość na rynku w Polsce, test antygenowy  SARS-CoV-2 uznawany jako jeden z najbardziej popularnych testów w Niemczech. 

Główne zalety testu LEPU MEDICAL :
- Uznany producent
Producent z wieloletnim doświadczeniem w produkcji zarówno wyrobów medycznych, jak i urządzeń używanych w szpitalach na całym świecie.
Prosta Obsługa
To dzięki prostej , bezproblemowej obsłudze test antygenowy firmy LEPU MEDICAL jako jeden z pierwszych został wpisany na listę niemieckiego Ministerstwa Zdrowia jako posiadający aprobatę do użytku w domu, przez tzw. laików. ( W załączeniu ).
 
 
Oferowany przez nas test antygenowy jest testem do samokontroli, spełnia wszystkie zalecenia wymienione w informacji z dnia 19 marca 2021 roku prezesa URPL, dotyczącej wymagań jakie muszą zostać spełnione przez testy antygenowe, by mogły być sprzedawane osobom prywatnym do użytku prywatnego.
v
 
Dzięki utrzymywanym stanom magazynowym w ilości około 100.000 sztuk, jesteśmy w stanie dostarczyć testy praktycznie z dnia na dzień.
Jako generalny dystrybutor na Polskę gwarantujemy ciągłość dostaw i przystępne ceny.
 
Potwierdzenie zatwierdzenia testu LEPU MEDICAL przez UE :
https://covid-19-diagnostics.jrc.ec.europa.eu/devices/detail/1331
 
Informacja z dnia 19.03.2021 prezesa URPL : http://www.urpl.gov.pl/pl/informacja-prezesa-z-dnia-19-marca-2021-r-w-sprawie-test%C3%B3w-do-samokontroli-stosowanych-w-diagnostyce
 
 
Informacje logistyczne :
Testy pakowane pojedynczo.
Ilość w kartonie zbiorczym : 240 sztuk
Ilość na palecie 4.800 sztuk

Dane kontaktowe:
lepu@szarpo.pl
Rafał Szarzała Centrum Produkcyjno-Handlowe ''Szarpol"
Rapackiego 3
98-200 Sieradz